MALOWANIE DACHÓW

MALOWANIE DACHÓW

Malujemy dachy, takie jak :

   - dachówka ceramiczna
   - dachówka betonowa
   - blachodachówka

Pierwszą czynnością jaką wykonujemy na miejscu przed rozpoczęciem malowania dachu są jego oględziny. Sprawdzamy w jakim jest stanie, a następnie informujemy czy znajdują się jakieś uszkodzenia na przykład pęknięte dachówki, lub miejsca które należy uszczelnić. Jeżeli malowana ma być blachodachówka, a jest ona skorodowana przez rdzę, oczyszczamy te miejsca mechanicznie.

Usuwanie rdzy Usuwanie rdzy

Naprawy wykonywane przed malowaniem

Wymiana dachówek Wymiana dachówek

Następnie dokładnie myjemy dach.
Do tego celu używamy urządzeń wysokociśnieniowych wytwarzających ciepłą wodę. Dokładnie czyścimy każde miejsce, dbając o to aby usunąć wszelkie zabrudzenia.
Przed przystąpieniem do prac malarskich, dokładnie oklejamy każde miejsce które nie ma być pomalowane, lub może zostać zapruszone.

Oklejanie dachu

W przypadku gdy malowana ma być dachówka betonowa, której powierzchnia została mocno uszkodzona przez erozję, w pierwszej fazie dachówkę pokrywamy gruntem. Następnie kładziemy farbę podkładową, a na końcu farbę nawierzchniową. Dachy malujemy farbami stworzonymi do tego celu. Dzięki temu nie ma mowy o jej łuszczeniu czy odpadaniu.
Nakładanie gruntu Malowanie farbą podkładową

Używamy wysokiej klasy sprzętu, co pozwala uzyskać pożądany efekt i zadowolenie klienta

agregat malarski

Efekt końcowy malowania dachówki:

Dach przed malowaniem Efekt pomalowanego dachu


Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny malowania dachu oraz omówienia wszelkich szczegółów. Malujemy dachy na terenie całej Polski.

CZYSTY I PIĘKNY DACH TO NASZ FACH !