MYCIE ELEWACJI

CZYSZCZENIE ELEWACJI

  • mycie elewacji
  • czyszczenie elewacji
  • czyszczenie elewacji
  • czyszczenie elewacji

Długotrwałe działanie warunków atmosferycznych tj: mróz, zmiany temperatur, opady, promienie słoneczne oraz zanieczyszczenia środowiska, prowadzą do zmian wygladu jak i zewnętrznej destrukcji materiału. Dlatego w swojej ofercie proponujemy państwu czyszczenie elewacji.

Do mycia elewacji używamy urządzeń wysokociśnieniowych z gorącą wodą. Woda o wysokiej temperaturze łatwiej usuwa bród jak i odtłuszcza czyszczoną powierzchnie. Poza tym metoda ta pozwala na zmniejszenie użycia środków czyszczących do minimum, co czyni ją przyjazną środowisku. W przypadku dużych zabrudzeń dobieramy odpowiednie środki, aby uzyskać pożądany efekt.

Mycie elewacji
Efekt czyszczonej elewacji z zabrudzeń komunikacyjnych
Mycie elewacji
Efekt czyszczonej elewacji z glonów i porostów


Mycie elewacji wykonujemy również przy użyciu suchej pary. Metoda ta całkowicie eliminuje konieczność stosowania detergentów. Sucha para ma na tyle wysoką temperaturę, że doskonale rozpuszcza tłuszcz, oleje, oraz zabija mikroorganizmy.
Po dokładnym wyczyszczeniu - proponujemy impregnację. Jest to mikropowłoka, która skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem wody. Wzmacnia ona również elewację i zabezpiecza ją przed promieniami UV, porastaniem mchem, glonami i tworzeniu się grzybni.

Efekt zaimpregnowania elewacji
Mycie elewacji
Efekt impregnacji elewacji z cegły klinkierowej
Tak wyczyszczona i zabezpieczona elewacja nabiera blasku, a bród który ponownie się osadzi będzie łatwiej zmywalny przez opady atmosferyczne.