CZYSZCZENIE DACHÓW

CZYSZCZENIE DACHÓW

  • mycie dachu
  • mycie dachów
  • mycie dachów
  • mycie dachu
  • mycie dachów
  • mycie dachu
  • mycie dachów

Czyścimy wszelkiego rodzaju dachy, takie jak :

   - dachówka ceramiczna
   - dachówka betonowa
   - blachodachówka
   - gont

Pierwszą czynnością jaką wykonujemy na miejscu przed rozpoczęciem czyszczenia dachu są jego oględziny. Sprawdzamy w jakim jest stanie, a następnie informujemy czy znajdują się jakieś uszkodzenia na przykład pęknięte dachówki, lub miejsca które należy uszczelnić. Po omówieniu usterek z właścicielem przystępujemy do naprawy.

Uszczelnianie dachu Uszczelnianie dachu
Uszczelnianie okna Naprawa komina

Następnie zabieramy się za mycie.
Do tego celu używamy profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych wytwarzających wodę o temperaturze od 30° do 155° (czyszczenie parą - pozwala doczyścić nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia).


mycie dachów mycie dachu

W zależności od rodzaju dachówki oraz zabrudzenia dobieramy odpowiednią temperaturę jak i ciśnienie. Dokładnie czyścimy każdy zakątek dachu, dbając o to aby usunąć z niego wszelkie zabrudzenia.


mycie dachów mycie dachu

Czyścimy także kominy, które nierzadko są równie mocno porośnięte mchem. W końcowej fazie udrażniamy rynny.

mycie komina czyszczenie rynien

Po czasie kiedy mycie dachu dobiegnie końca oraz po jego wyschnięciu, przystępujemy do impregnacji.
Do tego celu używamy środków hydrofobowych na bazie silikonu, co daje o wiele lepszą skuteczność ochrony przed warunkami atmosferycznymi i końcowy efekt wizualny. Tak zaimpregnowana dachówka nabiera koloru, jest odporna na warunki atmosferyczne i ponowne osadzanie się mchu.


impregnacja dachów impregnacja dachów


impregnacja impregnacja

Zobacz tutaj jak przebiega impregnacja.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę dlaczego czyszczenie dachówki jest tak ważne dla kondycji dachu naszego domu. Otóż należy pamiętać, że zbyt długie zwlekanie z tą czynnością powoduje erozje dachówki, która prowadzi do jej uszkodzenia.
Poniższe zdjęcie ukazuje erozje spowodowaną przez mech

erozja dachówki


Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny czyszczenia dachu oraz omówienia wszelkich szczegółów. Czyścimy dachy na terenie całej Polski. A najszybciej docieramy w okolicje największych polskich miast jak Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź czy Warszawa.

CZYSTY DACH TO NASZ FACH !